Z.P.D. "PANBAH" 12-200 Pisz, Trzonki 40, tel. +48 87 423 26 62

kontakt@panbah.pl

www.panbah.pl

Nasza oferta zawiera kantówkę sosnową drzwiową i okienną z sosny litej oraz łączonej. W ciągłej sprzedaży mamy kilkanaście różnych przekrojów półfabrykatów klejonych, produkowanych z najwyższych klas jakości drewna o bardzo wysokich parametrach odpornościowych na warunki atmosferyczne .

 

Proces suszenia drewna odbywa się w suszarniach komorowych włoskiej firmy O.S. PANTO posiadających automatyczną kontrolę i regulację parametrów procesu suszenia drewna. Optymalny i stale monitorowany proces suszenia drewna gwarantuje ochronę utrzymania właściwych warunków jakościowych i wytrzymałościowych tarcicy oraz uzyskanie prawidłowego i równomiernego poziomu wilgotności a cały proces produkcji realizowany jest przy wykorzystaniu naszym zdaniem najlepszych  maszyn na świecie do obróbki drzewnej – grupy WEINIG.

 

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na produkty drzewne,

stworzyliśmy rozbudowaną produkcję. Poza ofertą stałą naszych produktów w standardowych wymiarach przekroi  istnieje możliwość indywidualnej modyfikacji konkretnych wyrobów.

Od wielu lat kompleksowo zaopatrujemy firmy handlowe a także produkcyjne z branży drzwiowej i okiennej na rynku krajowym jak i zagranicznym.